Menu

Odhalování OnePlus 2 pokračuje: novinka nabídne čtečku otisků prstů

paprika

Očekávaný nástupce populárního „flagship killera“ z Číny byl zase o další kousek poodhalen. OnePlus 2 nabídne kromě výkonného chipsetu Snapdragon 810 a USB-C také pokročilou čtečku otisků prstů. Nutno podotknout, že byť již čtečka otisků prstů není nijak zvlášť neobvyklá součást smartphonů, příliš se o ní ve spojitosti s OnePlus 2 nemluvilo a indície v podobě údajných uniklých snímků novinky naznačovaly, že jí telefon vybaven nebude. Vše je tedy nakonec jinak a co víc, nebylo by to OnePlus, aby se nepochlubilo, že jeho řešení je lepší než řešení, která používá konkurence.

oneplus 2

Dle vyjádření Petea Lau, který aktuálně zastává pozici CEO společnosti, na oficiálním fóru OnePlus se tak nemusíme bát, že by v telefonu byla použita některá ze čteček otisků využívající zastaralou technologii, s jakými se můžeme, zvlášť v případě chytrých telefonů pocházejících z Číny, setkat poměrně často. Naopak by měla být čtečka obsažená v OnePlus 2 jedna z nejpokročilejších, s jakými se vůbec můžeme setkat a svými bleskurychlými reakcemi by měla překonat dokonce i TouchID od amerického giganta Apple. Krom toho nabídne OnePlus 2 možnost uložit až 5 sad otisků prstů.

Smartphone OnePlus 2 bude představen již 27. července „ve virtuální realitě“ a tuto událost tak budeme moci sledovat například s nasazenými brýlemi Google CardBoard.

Jak se stavíte ke čtečkám otisků prstů ve smartphonech? Jsou to podle vás užitečné či zbytečné?

 

Zdroj: forums.oneplus.net

Pravděpodobně nemáte vyplněný token nebo je vyplněný špatně. Prosím ověřte nastavení

Komentáře

Martin P.

Martin P.

30.6.2015 8:34

Dát flagship killerado uvozovak myslím je příhodné , protože oznamování flagshiperů je jen menší, nebo větší komedie.

Lukáš

Lukáš

30.6.2015 8:43

To nebude zabiják vlajkových lodí. Ano Oneplus One nebylo.

Libor Foltýnek

Libor Foltýnek

30.6.2015 8:59

Jasně , že nebude. Zvláště pokud jich vyrobí celkem tolik, kolik Samsung prodá za jedno odpoledne a ještě to bude na pozvánky 😉

Martin P.

Martin P.

30.6.2015 9:14

To Libor Foltýnek : Objem výroby ale nebude příčina ale důsledek.

TedT

TedT

30.6.2015 9:29

Supééér, zlý jazykové zase vylézají ze svých úkrytů, aby znásilňovali jakékoliv snahy jiných značek, které podle nich nejsou brand a cool, snahu prosadit se na celosvětovém trhu. Zatleskejte si a svoje netolerantní komentáře si schovejte do kapes stejně jako svojí sebeúctu. Mimochodem postavit telefon, který se i po takové době od uvedení na trh drží v předních liniích je zázrak a za cenovku nepřesahující 10k je to stále pěkný kus. Na rozdíl od nejmenovaných značek, které až v poslední době dotáhly svoje kusy předraženého šrotu k „dokonalosti“, tak OnePlus si svoje charisma drží a stále se snaží poskytnout maximální výbavu za přijatelnou cenu. Třeba takový Samsr*č svůj nejlepší telefon sice osadil brutální výbavou, ale spíš je brutálnější cena toho telefonu, se kterou se Samsung opravdu nemazal. Cena není důkaz kvality a ani stylu, je to ukázka, jak si výrobci dokážou z konzumní společnosti vytírat pr*el.

Jan Novotny

Jan Novotny

z aplikace
30.6.2015 9:43

Koupim si dva Samsung S6 Edge. Stoji jen 30 tisic. Cinu nekupuji je levna. Nevim co s penezi a rad j utracim. Podminkou nakupu je u me jen to, aby to bylo nejdrazsi. Kdyz se mi to nelibi, tak to vyhodim do smeti.

Patrik N

Patrik N

z aplikace
30.6.2015 9:47

@Jan Novotny: Tak mi nějaké pošli 😉

pablos

pablos

z aplikace
30.6.2015 10:58

Jan Novotny: Jako ironie dobrý, ale stejně bych doporučil už to nehulit, pak máš tyhle stavy…

Martin P.

Martin P.

30.6.2015 11:07

To TedT : Anó za neúspěch „jiných značek“ mohou pouze zly jazykové ! Například One+One vůbec nemělo problém s ROM , reklama byla v každém vydání Blesku a byl k dostání v každém elektru

.Upřímně jak mě tyhle snahy o obhajobu nějakých telefonů již unavují tak tohle mě docela pobavilo.

Gwaihir

Gwaihir

z aplikace
30.6.2015 11:35

Čtečka otisků prstů je fajn. Rozhodně zlepší bezpečnost telefonu.

TedT

TedT

30.6.2015 11:46

Martin P.:
Asi si nedokážete představit, co takový zlý jazyk s neobjektivně zaměřeným názorem dokáže nadělat paseky pokud se mu svěří úkol, jako je například recenze, která je vyvěšena například na stránkách mezinárodního magazínu. 1+1 nemá problémy a když ano, tak za to může výrobní vada a pro vaši informaci, těch mají ostatní výrobci také poměrně hodně!
Nebyl k dostání v každém elektru asi proto, protože to nebyla firma vlastnící obrovské továrny na výrobu, ale skupina mladých lidí s určitým snem a cílem. Jen by mě zajímalo, co jste dokázal za váš život vy, i když dovolím si zmínit, že nic moc velkého to nebude, když musíte kritizovat práci ostatních a přitom byste se na nic podobného nezmohl.

Zdeněk

Zdeněk

30.6.2015 12:09

Opravdu se tady člověk pobaví. Budu něco odsuzovat kvůli tomu, že to nemají v každém elektru? Ty jo, u nás ve městě neprodává ani Porsche ani Ferrari, to budou asi pěkný šunky! Někdo stojí fronty na iPhony, i když mi to přijde zvláštní, respektuji to. Pokud nejsem schopen sehnat si pozvánku a objednat si telefon v Číně, ok, ale proč se pak ještě ztrapňuju a chlubím se, že mám skvělej Samsung, kterej je 2x dražší a 2x horší? Výmluvy typu, že Samsung cpe prachy do vývoje jsou taky směšný, zajímalo by mě, jestli do vývoje dá aspoň půlku co do reklamy. Ale abych to shrnul. Člověk, kterej nadává na telefon, který nedržel v ruce, je b*b. Dal bych to tu jako povinnost, kritika jakéhokoliv výrobku musí být podmíněna jeho vlastnictvím. Jo, a OPO je skvělej telefon.

Jenda

Jenda

z aplikace
30.6.2015 12:56

Islamisti by se zasmáli, kdyby viděli, jak degenerované obyvatele nosí tato země. Tady budou mít lehkou práci. Lidi líní, střílet neumí, jen si cpou žaludky a šmrdlaj mobily a hádají se, čí nesmysl je lepší. Je to k pláči.

Martin P.

Martin P.

30.6.2015 13:42

TedT odběratel dnes v 11:46
Tak přesně stejný scénář, agitace se nese …je to morálně lepší… Protože si pořizujete nástroj přístroj, vám můze byt v první řade ukradený výrobce. První straně v řadě jestli splňuje dané funkce hardwaresoftware požadavky.
Pokud si to kupujete jako jen pro značku, je to jen povrchní projev hipsterství. Druhá věc je přiznat že na to nemám prachy, ale na to má málo kdo koule. Ano „nemám na“ (nestojí mi za ty prachy) iP6/64GB tak mám jen Nexus 5/32GB . Ale z princi proto nebudu říkat, že N5 je lepší
Pokud vezmu One. Je mě ukradené, jak do toho výrobce je zapálený fanda. Kolik má peněz nebo jak velkou má továrnu, atd… chci telefon který má nějaké vlastnosti. Oni ho nemají, tak du dál.

Zdeněk dnes v 12:09
Ano budu ho odsuzovat, protože pokud nebude v „každém elektru“ tak to znamená, že nebude nabídka a obyčejní lidé se poohlídnou jinde. One není žádné Ferrari světa smartphonu. To není ani ten příšerný Samsung.
Meizu nebo OnePlus a jiní nejsou „musshave“ a „My zlí jazykové“ za to nemůžeme stejně jako ten co řekne …císař je nahý… Úspěch OnePlusOne padá zase jen na Oneplus.

Ano OnePlusOne je dobrý telefon ale to na výhru nad flagshipy nestačí.

Jenda z aplikace dnes v 12:56 : Dal bych vám ban za politické trollení . Politika sem nepatří !

Pospa

Pospa

30.6.2015 17:41

Pane Libore Foltýnku, když nevíte nic o marketingu této značky a důvodu pozvánek, tak prosím nic neříkejte…

jakub

jakub Administrátor

17.3.2016 17:53

Test nový 2

RSS (komentáře k článku)

Pravděpodobně nemáte vyplněný token nebo je vyplněný špatně. Prosím ověřte nastavení