Menu

Oukitel A28 – chytré hodinky pro Android i iOS z Číny

Oukitel A28 – chytré hodinky pro Android i iOS z Číny

Chytré hodinky již dávno nejsou výsadou pouze systému Android, ale existuje i několik řešení pro konkurenční systémy. Na trhu je dokonce několik modelů, které spolupracují se systémy Android i iOS současně (jmenujme například Pebble či Cookoo), což spousta uživatelů ocení. Na trh míří další chytré hodinky s názvem Oukitel A28, které svou kovovou konstrukcí připomínají hodinky Asus ZenWatch a rovněž podporují Android i iOS. Tato čínská společnost sice není v našich končinách vůbec známá, díky svým partnerům by se ovšem i hodinky Oukitel A28 měly dostat na celosvětový trh. Hliníkové tělo bude k dostání ve dvou barevných variantách (zlatá a stříbrná), IPS displej nabídne úhlopříčku 1,54″ s rozlišením 240 x 240 pixelů a o pohon se postará čip MediaTek MT2502A. Tyto hodinky napájí baterie s kapacitou 250 mAh, což není příliš a nedoufáme v zázračnou výdrž na jedno nabití. Oukitel A28 by na trh měly dorazit již koncem měsíce, cena bohužel zatím není známa.

zdroj: androidheadlines.com

Chcete si vyzkoušet nejlepší chytré hodinky osobně? Pak dorazte již tuto sobotu na Alza Android RoadShow 2015 do Brna.

registraceHome

Pravděpodobně nemáte vyplněný token nebo je vyplněný špatně. Prosím ověřte nastavení

Komentáře

adrian_mucska

adrian_mucska

z aplikace
15.6.2015 19:48

prečo robia tie hodinky vkusne hranate. To je niečo tak nevkusne a v móde to bolo možno tak pred 8 rokmi

Pavel

Pavel

16.6.2015 8:05

Jo a kulaté se dělají stovky let a také jsou nevkusné pro mě… proto je nenosím, mam rad větší obdélníky… proto mám Gear 2, no ale toto? No nevím… vypadá to jak z tržnice , ale k nám se to o nejspíše stejně nedostane

SeppWinkler

SeppWinkler

16.6.2015 11:18

Ja tiež uprednostňujem smart hodinky hranaté. Ide o to, že okrúhli ciferníka sa hodína ručičkové zobrazovanie informácií a hranatý na textové. Od smart hodiniek očakávam textové info a tak chcem radšej hranatý displej. navyše, okrúhlych už je hrozne veľa, takže na výber majú všetci.

Tomáš Hušek

Tomáš Hušek

16.6.2015 11:46

Mám pocit, že vzhledově i funkčně jsou úplně stejný jako Uwatch U10. Takže jestli budou stát víc jak 2000Kč, tak je to zbytecný pokus. A jinak hodinek se stejnýma funkcema je do této ceny několik modelů a tvarů.

Irun66

Irun66

z aplikace
16.6.2015 17:04

Čína evidentně kopíruje Čínu.

RSS (komentáře k článku)

Pravděpodobně nemáte vyplněný token nebo je vyplněný špatně. Prosím ověřte nastavení