Menu

Letecké fotografie – služby

Naší doménou jsou letecké fotografie a videa. Díky bohatým znalostem a zkušenostem pořídíme profesionální snímky přesně podle vašich přání a požadavků, specializujeme se rovněž na virální videa. Dron s kamerou se dostává do míst, kam se jinak profesionální fotografové nedostanou. Jsme otevřeni novým nápadům a rádi se řídíme heslem “Mít zdravou neúctu z nemožného”. Líbí se vám letecké fotografie a videa z naší práce? Zajímáte se o kvadrokoptéry a dění kolem? Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy či připravíme nabídku na míru. Neváhejte nás proto kontaktovat pomocí formuláře na pravé straně našeho webu. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Letecká videa

LETECKÁ VIDEA

Letecká videa najdou svá uplatnění v reklamách, hudebních klipech či třeba svatebních videoarchívech. Unikátní záběry z velké výšky a nezvyklé perspektivy zaujmou na první pohled.

 

Letecké fotografie

LETECKÉ FOTOGRAFIE

Nabízíme letecké snímky z výška od několika desítek metrů až do několika stovek. Takové záběry jsou vhodné především pro focení staveb, větších pozemků, mapování či archivaci. Jedinečný pohled z ptačí perspektivy vám zaručí velký zájem díky rychlému šíření fotografií po internetu.

 

Letecké fotografie

LETECKÉ PANORAMATA

Jsme schopni nabídnout také panoramatické fotografie z míst, kam se jen tak nedostanete. Panoramatické fotografie nabízí v jednom snímku nevšední pohled na celé okolí, navíc ve výšce, kam by se běžný fotograf nikdy nedostal.

 

sluzby-viral2

VIRÁLNÍ VIDEA

Naší specialitou je natáčení virálních videí, která mají za úkol dostat se zábavnou formou do povědomí široké škály lidí. Videa natáčíme na nezvyklých místech ve všech koutech republiky, jak v exteriéru, tak i v interiéru.

 

sluzby-kontroly2

KONTROLY OBJEKTŮ

Nabízíme kontroly objektů, které jsou špatně dostupné ze země nebo hrozí nebezpečí a není tak vhodné vypravit na místo člověka. Díky termovizi můžeme kontrolovat úniky tepla.

 

sluzby-mapovani2

MAPOVÁNÍ POZEMKŮ

Mapujeme pozemky a stavby pro účely zakreslování vizualizací a pozdějších prezentací.

Pravděpodobně nemáte vyplněný token nebo je vyplněný špatně. Prosím ověřte nastavení